Šipka dolů

Prodáváme užitečná řešení a jsme si vědomi hodnoty
(vyjádřenou penězi nebo užitečností), kterou zákazníkovi dodáváme.
Expertnost – každý z nás je na něco expert.
Neustálý rozvoj – jak na úrovni znalostí, tak i na úrovni firmy.
Jsme otevření novým příležitostem v IT a na nové podněty pohlížíme jako na výzvu.
Systematická akceschopnost. Práce nás baví.

Proč pracovat v DATAMIXu?

·         U nás najdeš pestrou práci. Programátor během dne může vystřídat několik technologií a pracovat na několika projektech. Obchodník se může věnovat několika různým případům, přinést a diskutovat zajímavý obchodní nápad. Vývojář (říkáme jim guru) může navrhnout něco extra zajímavého a zpravidla se natolik zapálí, že během soboty svůj nápad v hrubých konturách zrealizuje. Každý konzultant zná své klienty a rozumí jejich potřebám. Obhospodařujeme mix produktů a mix klientů. Pestrá práce pro juniory i pro seniory.

·         Když chceš a umíš, vyděláš si – od obchodu přes technické a manažerské pozice. Bez odpovědnosti to nejde a nic není zadarmo.

·         Nejsme korporát. Stravenky buď máme nebo ne. Všichni. Když se vypracuješ a dojdeme k přesvědčení, že bys měl mít své firemní auto, vybereš si značku. Nepolitikaříme.

·         Zkušený, upřímní a otevřený kolektiv. Je to zajímavé, ale aktivní konzultant v oblasti informačních systémů Helios s jednou z nejdelších praxí v oboru z celé partnerské síti pracuje u nás. Máme rádi zkušené seniory. Umíme zapojit i juniory.

·         Umíme se zasmát. I sobě.

·         Máme rádi obědy u Anči, u Kapličky a v Olomouci

Otevřené pozice:

Senior programátorka / programátor .NET + SQL

Hledáme zkušené, seniórní programátory s praxí v .NETu a výbornou znalostí SQL pro vývoj velice náročných aplikací a systémů řízení výrob. Požadujeme praxi, zkušenost, samostatnost, odpovědnost, Angličtinu na komunikativní úrovni, ochotu rozvíjet se, cestovat, schopnost chápat celek a rozumět detailu, schopnost proniknout do složité infrastruktury existujících projektů a aktivně spolupracovat na mimořádně náročných a složitých implementačních úlohách.

Programátorka / programátor .NET (C#, ASPx) + MS SQL, firebird

Hledáme jak zkušené programátory, tak i absolventy VŠ s ochotou učit se a zápalem pro programování. Vyvíjíme software na zakázku, servisujeme naše softwarové produkty, rozvíjíme je a zlepšujeme. Působíme na technologickém poli a zde zasahujeme do několika oblastí, ku příkladu:

  • Nadstavby nad ERP systémy (pluginy, rozšíření, datové můstky, webové portály B2B apod.).
  • Specializované webové a cloudové aplikace – IceBergRent, Hodnocení zaměstnanců, aplikace pro řízení vybraných procesů festivalu jako např. Colours Of Ostrava a další.
  • Řešení pro výrobu – DataHub + vývoj klientských aplikací např. pro Raspberry PI.
  • Řešení pro logistiku a sklady – úpravy WMS, vlastního produktu S-KLAD (Delphi).

Konzultantka / konzultant informačního systému Helios Orange

Náš ideální konzultant se orientuje ve firemních procesech, umí přizpůsobit Helios Orange potřebám zákazníků, se zákazníky si rozumí, umí s nimi mluvit, je na něj spolehnutí a vytváří užitečná řešení. Ideální konzultant informačního systému u nás ve firmě umí použít MS SQL k úpravám systému, umí použít uživatelské rozšíření a když komunikuje s kolegou programátorem, tak mu umí vysvětlit, co je potřeba. V souladu s firemní hodnotou neustálého rozvoje je otevřen novým výzvám a v případě, kdy to dává smysl vstupuje do pro něj nových oblastí a agend informačního systému. Současně platí, že existují agendy, ve kterých je konzultant jako doma a v těchto oborových zaměřeních (např. výroba, sklady, obchod – oběh zboží apod.) je dosažen vysoký kariérní stupeň.

Své životopisy a dotazy zasílejte na kariera { zavináč } datamix․eu

O naší firmě

Kariéra - Datamix, připojte se do týmu

Svým zákazníkům nabízíme profesionální přístup, dlouhodobé spokojené obchodní vztahy a skutečná efektivní řešení.

Věnujeme se implementaci, rozvoji a servisu podnikových informačních systémů, vývojem a servisem vlastních softwarových produktů, vývojem software na zakázku pro vysoce náročné klienty. Naši zákazníci jsou firmy, převážně výrobní a velkoobchodní. Zabýváme se vývojem doplňkových řešení, nadstaveb a propojení informačních systémů s řízením podniku. Klademe důraz na neustálé zlepšování našeho vnitřního firemního prostředí, procesů a výkonu. Stavíme na dlouhodobých a kvalitních vztazích, kde jsme profesionální a spolehlivý partner.

Zlepšování našich procesů vede k lepší a profesionálnější správě uživatelských požadavků, zkrácení reakční doby, disponibilitou velmi kvalitního, zkušeného a efektivního týmu. Zajištění dostupnosti pultu sběru uživatelských požadavků, poskytování servisu dodaných řešení a skutečné postavení zákazníka a jeho potřeb na první místo v žebříčku firemních priorit.

Firma byla založena v roce 2006. V současné době provozuje stálou kancelář v Olomouci,
kde jsme k zastižení každý pracovní den od 8 do 17 hodin. Působíme po celé ČR.

 

 

Kodex firmy

1.  Zákazník – nejdůležitější osoba
Mám otevřenou mysl pro jeho přání, připomínky a požadavky.

2.  Stavíme na dlouhodobých, oboustranně spokojených obchodních vztazích

3.  Svým jednáním a prací reprezentujeme naši firmu
Slušně, profesionálně a prostě dobře.

4.  Hradíme své závazky vždy a za všech okolností nejpozději včas
Jedná se o úhrady finančních závazků vůči všem partnerům, kolegům a zaměstnancům, kteří si to zaslouží.

5.  Vzájemný respekt k času, povinnostem a práci svých kolegů
Hotovo je až je hotovo, svou práci odvádím tak, abych svým kolegům nepřidělával práci a zákazníci s ní byli spokojeni.

6.  Týmová férová spolupráce, spolehnutí se jeden na druhého je základ našeho úspěchu
Všichni táhneme za jeden provaz, jedním směrem.

7.  Podpora všudypřítomného procesu zlepšování
V osobní rovině, v rovině mezilidských vztahů, v technické rovině, ve vztahu se zákazníky, prostě život je změna a je potřeba se pozitivně stavět k této skutečnosti a podpořit pozitivní vývoj a rozvoj.

8.  Možnost otevřené, adresné a konstruktivní kritiky
Pro  zajištění neustálého vnitřního růstu společnosti i jednotlivce samého.