Šipka dolů

Prodáváme užitečná řešení a jsme si vědomi hodnoty
(vyjádřenou penězi nebo užitečností), kterou zákazníkovi dodáváme.
Expertnost – každý z nás je na něco expert.
Neustálý rozvoj – jak na úrovni znalostí, tak i na úrovni firmy.
Jsme otevření novým příležitostem v IT a na nové podněty pohlížíme jako na výzvu.
Systematická akceschopnost. Práce nás baví.

Hledáme schopné kolegy na pracovní pozice:

Manažerka / manažer realizačního oddělení

Vzhledem k realizovanému personálnímu rozšiřování a růstu počtu zákazníků, projektů a příležitostí hledáme manažerku nebo manažera s praxí na pozici ředitele realizačního oddělení. Hledáme člověka, který je mimořádně organizačně schopný, odpovědný, manažersky nadaný a zároveň manažersky vyzrálý, excelentně komunikačně zdatný, umí plánovat, vést projekty, má praxi s vedením týmů i jednotlivců, má zkušenosti s programováním nebo implementací nebo vývojem či konzultací informačních systémů, projektů, aplikací nebo softwarových řešení. Je pro nás prioritou otevřenost, ochota rozvíjet sebe sama i své okolí, zlepšovat procesy, vnitřní systémy a metodiky. Uchazeč/ka by měl mít radost z práce v menší dynamické firmě, která nabízí prostor pro seberealizaci, rychlé nasazování prosazovaných změn, patřičné ohodnocení spojené s dosahováním výsledků a plněním cílů.

Senior programátorka / programátor .NET + SQL

Hledáme zkušené, seniórní programátory s praxí v .NETu a výbornou znalostí SQL pro vývoj velice náročných aplikací a systémů řízení výrob. Požadujeme praxi, zkušenost, samostatnost, odpovědnost, Angličtinu na komunikativní úrovni, ochotu rozvíjet se, cestovat, schopnost chápat celek a rozumět detailu, schopnost proniknout do složité infrastruktury existujících projektů a aktivně spolupracovat na mimořádně náročných a složitých implementačních úlohách.

Programátorka / programátor .NET (C#, ASPx) + MS SQL, firebird

Hledáme jak zkušené programátory, tak i absolventy VŠ s ochotou učit se a zápalem pro programování. Vyvíjíme software na zakázku, servisujeme naše softwarové produkty, rozvíjíme je a zlepšujeme. Působíme na technologickém poli a zde zasahujeme do několika oblastí, ku příkladu:

  • Nadstavby nad ERP systémy (pluginy, rozšíření, datové můstky, webové portály B2B apod.).
  • Specializované webové a cloudové aplikace – IceBergRent, Hodnocení zaměstnanců, aplikace pro řízení vybraných procesů festivalu jako např. Colours Of Ostrava a další.
  • Řešení pro výrobu – DataHub + vývoj klientských aplikací např. pro Raspberry PI.
  • Řešení pro logistiku a sklady – úpravy WMS, vlastního produktu S-KLAD (Delphi).

 

Konzultantka / konzultant informačního systému Helios Orange

Náš ideální konzultant se orientuje ve firemních procesech, umí přizpůsobit Helios Orange potřebám zákazníků, se zákazníky si rozumí, umí s nimi mluvit, je na něj spolehnutí a vytváří užitečná řešení. Ideální konzultant informačního systému u nás ve firmě umí použít MS SQL k úpravám systému, umí použít uživatelské rozšíření a když komunikuje s kolegou programátorem, tak mu umí vysvětlit, co je potřeba. V souladu s firemní hodnotou neustálého rozvoje je otevřen novým výzvám a v případě, kdy to dává smysl vstupuje do pro něj nových oblastí a agend informačního systému. Současně platí, že existují agendy, ve kterých je konzultant jako doma a v těchto oborových zaměřeních (např. výroba, sklady, obchod – oběh zboží apod.) je dosažen vysoký kariérní stupeň.

Obchodní ředitelka / ředitel

Vzhledem k rostoucímu počtu zákazníků hledáme schopného člověka na pozici obchodní ředitel. Přímé odpovědnosti jsou spojené s rozvojem obchodního oddělení, řízením obchodního procesu a dosahování obchodních cílů. Jsme silně pro zákaznicky orientovaní. Vyžadujeme praxi na pozicích obchodního zástupce, manažera obchodního oddělení nebo ředitele obchodu.

Obchodní reprezentant

Hledáme obchodně zdatného člověka, který by se stal posilou našeho obchodního týmu. Máme zájem o férového a nadšeného, technologicky orientovaného obchodníka, který je schopen samostatnosti, má tah na branku a je na něj spolehnutí. O své zákazníky se staráme, pečujeme a hlídáme, že jsme jim prodali užitečná řešení. Obchodník vytváří můstek mezi realizací (našim světem) a světem zákazníka a musí být schopen výborné komunikace na obě strany. Pečlivost a systematičnost je pro nás základem. Možné směřování u nás jsou:

  • informační systém Helios Orange – velká časová náročnost jednotlivých obchodních případů, systematičnost, vysoké nároky zákazníků během obchodního případu a následně v oblasti péče o zákazníka. Na této úrovni je výhodou znalost firemních procesů, zkušenosti s informačními systémy, schopnost vyznat se v pracovních rolích či pozicích (kdo co ve firmě dělá, za co zodpovídá, jak mu může informační systém pomoci).
  • Specializovaná cloudová / webová řešení – jasně daný segment zákazníků, jasný produkt a jeho zaměření, rychlejší průběh obchodního případu.

V každém případě platí, že vytváříme dlouhodobé obchodní vztahy, o zákazníka se staráme a pečujeme – pracujeme ve službách a poskytujeme spoustu služeb k našim produktům. Musíme se umět se zákazníkem domluvit a rozumět mu a toto porozumění přenést z obchodu do realizace a k zákazníkovi, tam si ověřit užitečnost dodaného řešení.

 

 

Své životopisy a dotazy zasílejte na kariera { zavináč } datamix․eu

O naší firmě

Kariéra - Datamix, připojte se do týmu

Svým zákazníkům nabízíme profesionální přístup, dlouhodobé spokojené obchodní vztahy a skutečná efektivní řešení.

Věnujeme se implementaci, rozvoji a servisu podnikových informačních systémů. Zabýváme se vývojem doplňkových řešení, nadstaveb a propojení informačních systémů s řízením podniku. Klademe důraz na neustálé zlepšování našeho vnitřního firemního prostředí, procesů a výkonu. Stavíme na dlouhodobých a kvalitních vztazích, kde jsme profesionální a spolehlivý partner.

Zlepšování našich procesů vede k lepší a profesionálnější správě uživatelských požadavků, zkrácení reakční doby, disponibilitou velmi kvalitního, zkušeného a efektivního týmu. Zajištění dostupnosti pultu sběru uživatelských požadavků, poskytování servisu dodaných řešení a skutečné postavení zákazníka a jeho potřeb na první místo v žebříčku firemních priorit.

Firma byla založena v roce 2006. V současné době provozuje stálou kancelář v Olomouci,
kde jsme k zastižení každý pracovní den od 8 do 17 hodin. Působíme po celé ČR.

 

 

Kodex firmy

1.  Zákazník – nejdůležitější osoba
Mám otevřenou mysl pro jeho přání, připomínky a požadavky.

2.  Stavíme na dlouhodobých, oboustranně spokojených obchodních vztazích

3.  Svým jednáním a prací reprezentujeme naši firmu
Slušně, profesionálně a prostě dobře.

4.  Hradíme své závazky vždy a za všech okolností nejpozději včas
Jedná se o úhrady finančních závazků vůči všem partnerům, kolegům a zaměstnancům.

5.  Vzájemný respekt k času, povinnostem a práci svých kolegů
Hotovo je až je hotovo, svou práci odvádím tak, abych svým kolegům nepřidělával práci a zákazníci s ní byli spokojeni.

6.  Týmová férová spolupráce, spolehnutí se jeden na druhého je základ našeho úspěchu
Všichni táhneme za jeden provaz, jedním směrem.

7.  Podpora všudypřítomného procesu zlepšování
V osobní rovině, v rovině mezilidských vztahů, v technické rovině, ve vztahu se zákazníky, prostě život je změna a je potřeba se pozitivně stavět k této skutečnosti a podpořit pozitivní vývoj a rozvoj.

8.  Možnost otevřené, adresné a konstruktivní kritiky
Pro  zajištění neustálého vnitřního růstu společnosti i jednotlivce samého.