Šipka dolů

Prodáváme užitečná řešení a jsme si vědomi hodnoty
(vyjádřenou penězi nebo užitečností), kterou zákazníkovi dodáváme.
Expertnost – každý z nás je na něco expert.
Neustálý rozvoj – jak na úrovni znalostí, tak i na úrovni firmy.
Jsme otevření novým příležitostem v IT a na nové podněty pohlížíme jako na výzvu.
Systematická akceschopnost. Práce nás baví.

Hledáme schopné kolegy na pracovní pozice:

Programátor .NET (C#, ASPx) + MS SQL, firebird

V tuto chvíli hledáme jak zkušené programátory, tak i absolventy bez zkušeností, za to s ochotou učit se a s potřebným zápalem. Vyvíjíme software na zakázku, servisujeme naše softwarové produkty, rozvíjíme je a zlepšujeme. Působíme na technologickém poli a zde zasahujeme do několika oblastí, ku příkladu:

  • Nadstavby nad ERP systémy (pluginy, rozšíření, datové můstky, webové portály B2B apod.).
  • Specializované webové a cloudové aplikace – IceBergRent, Hodnocení zaměstnanců, aplikace pro řízení vybraných procesů festivalu jako např. Colours Of Ostrava a další.
  • Řešení pro výrobu – DataHub + vývoj klientských aplikací např. pro Raspberry PI.
  • Řešení pro logistiku a sklady – úpravy WMS, vlastního produktu S-KLAD (Delphi).

Vedoucí realizačního týmu / vedoucí projektů

Organizačně a komunikačně velmi zdatného člověka, nejlépe programátora či konzultanta IS s praxí, který má chuť pracovat v malém a velmi flexibilním kolektivu, podílet se na rozvoji firemního zázemí (procesů, postupů, řízení lidí). Požadavky jsou kladeny v souladu s firemními hodnotami na systematičnost, akceschopnost a rozvoj užitečným směrem. Hledáme člověka, který je schopen zastřešit realizační tým a zároveň je schopen komunikace se zákazníkem, je spolehlivý a má tah na branku. Praxi v oblasti programování či konzultací považujeme za výhodu z těchto dvou důvodů – předpokládáme pozitivní zkušenosti na úrovni zodpovědnosti za projekt či dílo a dále také z důvodu možného vlastního zapojení do konkrétních projektů.

Obchodní reprezentant

Hledáme obchodně zdatného člověka, který by se stal posilou našeho obchodního týmu. Máme zájem o férového a nadšeného, technologicky orientovaného obchodníka, který je schopen samostatnosti, má tah na branku a je na něj spolehnutí. O své zákazníky se staráme, pečujeme a hlídáme, že jsme jim prodali užitečná řešení. Obchodník vytváří můstek mezi realizací (našim světem) a světem zákazníka a musí být schopen výborné komunikace na obě strany. Pečlivost a systematičnost je pro nás základem. Možné směřování u nás jsou:

  • informační systém Helios Orange – velká časová náročnost jednotlivých obchodních případů, systematičnost, vysoké nároky zákazníků během obchodního případu a následně v oblasti péče o zákazníka. Na této úrovni je výhodou znalost firemních procesů, zkušenosti s informačními systémy, schopnost vyznat se v pracovních rolích či pozicích (kdo co ve firmě dělá, za co zodpovídá, jak mu může informační systém pomoci).
  • Specializovaná cloudová / webová řešení – jasně daný segment zákazníků, jasný produkt a jeho zaměření, rychlejší průběh obchodního případu.

V každém případě platí, že vytváříme dlouhodobé obchodní vztahy, o zákazníka se staráme a pečujeme – pracujeme ve službách a poskytujeme spoustu služeb k našim produktům. Musíme se umět se zákazníkem domluvit a rozumět mu a toto porozumění přenést z obchodu do realizace a k zákazníkovi, tam si ověřit užitečnost dodaného řešení.

 

Konzultant informačního systému Helios Orange – praxe či zkušenost nutná

Náš ideální konzultant se orientuje ve firemních procesech, umí přizpůsobit Helios Orange potřebám zákazníků, se zákazníky si rozumí, umí s nimi mluvit, je na něj spolehnutí a vytváří užitečná řešení. Ideální konzultant informačního systému u nás ve firmě umí použít MS SQL k úpravám systému, umí použít uživatelské rozšíření a když komunikuje s kolegou programátorem, tak mu umí vysvětlit, co je potřeba. V souladu s firemní hodnotou neustálého rozvoje je otevřen novým výzvám a v případě, kdy to dává smysl vstupuje do pro něj nových oblastí a agend informačního systému. Současně platí, že existují agendy, ve kterých je konzultant jako doma a v těchto oborových zaměřeních (např. výroba, sklady, obchod – oběh zboží apod.) je dosažen vysoký kariérní stupeň (senior, expert).

 

Své životopisy, dotazy či připomínky zasílejte na kariera { zavináč } datamix․eu

O naší firmě

Kariéra - Datamix, připojte se do týmu

Svým zákazníkům nabízíme profesionální přístup, dlouhodobé spokojené obchodní vztahy a skutečná efektivní řešení.

Věnujeme se implementaci, rozvoji a servisu podnikových informačních systémů. Zabýváme se vývojem doplňkových řešení, nadstaveb a propojení informačních systémů s řízením podniku. Klademe důraz na neustálé zlepšování našeho vnitřního firemního prostředí, procesů a výkonu. Stavíme na dlouhodobých a kvalitních vztazích, kde jsme profesionální a spolehlivý partner.

Zlepšování našich procesů vede k lepší a profesionálnější správě uživatelských požadavků, zkrácení reakční doby, disponibilitou velmi kvalitního, zkušeného a efektivního týmu. Zajištění dostupnosti pultu sběru uživatelských požadavků, poskytování servisu dodaných řešení a skutečné postavení zákazníka a jeho potřeb na první místo v žebříčku firemních priorit.

Firma byla založena v roce 2006. V současné době provozuje stálou kancelář v Olomouci,
kde jsme k zastižení každý pracovní den od 8 do 17 hodin. Působíme po celé ČR.

 

 

Kodex firmy

1.  Zákazník – nejdůležitější osoba
Mám otevřenou mysl pro jeho přání, připomínky a požadavky.

2.  Stavíme na dlouhodobých, oboustranně spokojených obchodních vztazích

3.  Svým jednáním a prací reprezentujeme naši firmu
Slušně, profesionálně a prostě dobře.

4.  Hradíme své závazky vždy a za všech okolností nejpozději včas
Jedná se o úhrady finančních závazků vůči všem partnerům, kolegům a zaměstnancům.

5.  Vzájemný respekt k času, povinnostem a práci svých kolegů
Hotovo je až je hotovo, svou práci odvádím tak, abych svým kolegům nepřidělával práci a zákazníci s ní byli spokojeni.

6.  Týmová férová spolupráce, spolehnutí se jeden na druhého je základ našeho úspěchu
Všichni táhneme za jeden provaz, jedním směrem.

7.  Podpora všudypřítomného procesu zlepšování
V osobní rovině, v rovině mezilidských vztahů, v technické rovině, ve vztahu se zákazníky, prostě život je změna a je potřeba se pozitivně stavět k této skutečnosti a podpořit pozitivní vývoj a rozvoj.

8.  Možnost otevřené, adresné a konstruktivní kritiky
Pro  zajištění neustálého vnitřního růstu společnosti i jednotlivce samého.