Helios

Jsme experti na Helios Orange

 

Spolehlivost

Helios Orange je moderní a úspěšný informační systém, který pokrývá veškeré agendy firmy. Jeho rozšíření a s tím spojené zázemí konzultantů je impozantní. Je určen pro středně velké společnosti. Existuje celá široká paleta doplňků a rozšíření, které z něj dělají skutečně flexibilní řešení.

Zkušenost

Disponujeme širokou škálou praktických zkušeností s implementací systémů Helios ve firmách obchodních, velkoobchodních, výrobních a to včetně specifických rozšíření, úprav na zakázku či propojení s dalšími systémy a zařízeními. Mzdy a personalistika pro střední a velké společnosti je jedna z našich oborových specializací.

Poradíme Vám

Naši konzultanti jsou vyškolení profesionálové, na které se můžete skutečně spolehnout. Klademe důraz nejen na odbornou úroveň jejich vzdělání, ale hlavně na jejich lidské kvality a přátelský přístup k zákazníkům.

Naši oboroví klienti:

  • Výrobní společnosti, podniky a korporace
  • Velkoobchodní a prodejní společnosti
  • Mzdy a personalistika ve výrobních, logistických a velkoobchodních společnostech a korporacích

Podpora implementace

kolecko4

  • Zkušený implementační tým – jsme silver partner
  • Projektové řízení

Základem kvalitní a úspěšné implementace je zkušený implementační tým. Je naprosto klíčové najít správného, zkušeného partnera pro implementaci a následný servis informačního systému. Je naší firemní prioritou své konzultanty neustále vzdělávat a rozvíjet, abychom Vám takto kvalitní tým mohli nabídnout.

Pro podporu svých zákazníků jsme zřídili službu wiki-dokumentační webová knihovna, která nám umožňuje vytvářet dynamické a na míru zaměřené návody a dokumentaci ke každé složitější implementaci. Jsme přesvědčeni, že tímto krokem šetříme čas a peníze našim zákazníkům, kterým takto průběžně vzniká kvalitní a užitečná knihovna, která je navíc v čase trvalá, stálá a dostupná přes internet kdykoliv. Např. zaškolení nového uživatele tak může být z části směřováno do této knihovny.

Bližší informace Vám ochotně poskytneme na telefonu: 773 555 607

Kancelář a zastoupení

Rádi Vás přivítáme v naší kanceláři v blízkosti centra Olomouce, která je otevřená každý pracovní den od 8 do 16h.

Bližší informace Vám ochotně poskytneme na telefonech: 608 861 054 nebo 773 555 607

Názory našich zákazníků na program Helios Orange

Stavíme na dlouhodobých oboustranně spokojených obchodních vztazích. Naši zákazníci jsou z řad malých, středních i velkých firem a podniků.

Oakleyshop.cz

Oakleyshop.cz

detail »

COLOR – OPTIK, spol. s r.o.

COLOR - OPTIK, spol. s r.o.

detail »

Matyska a.s.

Matyska a.s.

detail »

DAJANA PET s.r.o.

DAJANA PET s.r.o.

detail »

Referenční listy

Helios novinky

GDPR (19.01.2018)

Vážení zákazníci, mnozí z Vás se již ptají na otázku blížícího se GDPR. Ve společnosti  Asseco Sollutions (výrobci systémů HELIOS) v tuto chvíli dokončují analýzu této problematiky a jejích dopadů na systém Helios Orange/Helios Easy. …

Skladová evidence v Helios Orange (5.12.2017)

Zažili jste situaci, kdy jste uprostřed výroby zjistili, že Vám došel potřebný materiál? Ztrácí se Vám zboží ze skladu? Inventury se pro Vás stávají noční můrou? Nezoufejte, máme pro Vás řešení, informační systém HELIOS Orange …

Vánoční dokupová akce HELIOS Orange (28.11.2017)

Vážení zákazníci, na závěr letošního roku máme pro Vás dárek v podobě dokupové akce na NOVÉ moduly a funkcionality systému HELIOS Orange. Využijte této příležitosti a nezapomeňte kontaktovat našeho obchodního zástupce pro využití této akce, …

Víte čím se od sebe liší různé informační systémy? (21.07.2017)

V dnešní době je na trhu nepřeberné množství informačních systémů, až se v tom zákazníci začínají ztrácet a pořádně nevědí, který je pro ně ten vhodný a který si vlastně mají vybrat. Někteří potřebují pouze …