Helios

Jsme experti na Helios Orange

 

Spolehlivost

Helios Orange je moderní a úspěšný informační systém určený moderním a úspěšným firmám. Věříme, že takovéto firmy ocení a vyžadují vysokou kvalitu implementace, zkušenost implementačního týmu, vysokou úroveň po implementační péče a následného servisu. Jsme implementační partner, na kterého se můžete spolehnout.

Zkušenost

Náš tým je složený převážně ze seniorních konzultantů. Své klienty si oborově vybíráme, abychom nadále udrželi a rozvíjeli svou odbornost. Na základě naší zkušenosti si vybíráme zákazníky, kteří ocení vysokou úroveň našich konzultantů a umožní nám dosáhnout společného cíle – naimplementovat užitečný informační systém, se kterým lidé našeho zákazníka budou umět pracovat, získaná data a informace budou pro zákazníka přínosem, procesy najdou oporu ve naimplementovaném řešení. Využijte našich zkušeností.

Servis, podpora a rozvoj

Naši konzultanti jsou vyškolení profesionálové. Můžete se na ně skutečně spolehnout nejenom během implementace, ale také po jejím ukončení v okamžicích běžného servisu a podpory. Budeme vaší oporou. V budoucích rozvojových fázích vaší firmy zrealizují potřebné změny související s nároky na procesy a z toho plynoucích změn v implementaci informačního systému.

Naši oboroví klienti:

  • Výrobní společnosti – potravinářské, strojírenské a plastikářské firmy.
  • Velkoobchodní společnosti.

Podpora implementace

  • Zkušený implementační tým – jsme partner
  • Projektové řízení

Základem kvalitní a úspěšné implementace je zkušený implementační tým. Je naprosto klíčové najít správného, zkušeného partnera pro implementaci a následný servis informačního systému. Je naší firemní prioritou své konzultanty neustále vzdělávat a rozvíjet, abychom Vám takto kvalitní tým mohli nabídnout.

Pro podporu svých zákazníků jsme zřídili službu wiki-dokumentační webová knihovna, která nám umožňuje vytvářet dynamické a na míru zaměřené návody a dokumentaci ke každé složitější implementaci. Jsme přesvědčeni, že tímto krokem šetříme čas a peníze našim zákazníkům, kterým takto průběžně vzniká kvalitní a užitečná knihovna, která je navíc v čase trvalá, stálá a dostupná přes internet kdykoliv. Např. zaškolení nového uživatele tak může být z části směřováno do této knihovny.

Bližší informace Vám ochotně poskytneme na telefonu: +420 588 288 481

Kancelář a zastoupení

Rádi Vás přivítáme v naší kanceláři v blízkosti centra Olomouce, která je otevřená každý pracovní den od 8 do 16h.

Bližší informace Vám ochotně poskytneme na telefonu +420 588 288 481.

Názory našich zákazníků na program Helios Orange

Stavíme na dlouhodobých oboustranně spokojených obchodních vztazích. Naši zákazníci jsou z řad malých, středních i velkých firem a podniků.

Ložiska Vilim spol. s r.o.

Ložiska Vilim spol. s r.o.

detail »

Profila Trade s.r.o.

Profila Trade s.r.o.

detail »

Auto Hlaváček, a.s.

Auto Hlaváček, a.s.

detail »

PAUL LANGE – OSTRAVA, s.r.o.

PAUL LANGE - OSTRAVA, s.r.o.

detail »

Referenční listy

Helios novinky

Jak vybrat ERP (9.08.2019)

Jak zvolit vhodný ERP systém.

Mobilní obchodník pro Helios Orange (31.03.2019)

Elegantní řešení pro mobilní obchodní zástupce, kteří mohou zrealizovat objednávku přímo u zákazníka na tabletu pro Helios Orange edice iNUVIO a Helios Orange 2.0. Potřebujete ke svému Helios Orange přehlednou a plně funkční aplikaci pro …

CRM v Helios Orange – řízení obchodních procesů (7.03.2019)

Řízení obchodní procesů v ERP Helios Orange edice iNuvio.

Dokončení implementace systému Helios Orange pro společnost COLOR-OPTIK (14.06.2018)

Společnost COLOR – OPTIK s r.o. je velkoobchod a přední distributor produktů pro oční optiky s působností na českém i slovenském trhu. COLOR – OPTIK je již několik let naším zákazníkem a v létě 2017 se …