Helios

Jsme experti na Helios Orange

 

Spolehlivost

Helios Orange je moderní a úspěšný informační systém, který pokrývá veškeré agendy firmy. Jeho rozšíření a s tím spojené zázemí konzultantů je impozantní. Je určen pro středně velké společnosti. Existuje celá široká paleta doplňků a rozšíření, které z něj dělají skutečně flexibilní řešení.

Zkušenost

Disponujeme širokou škálou praktických zkušeností s implementací systémů Helios ve firmách obchodních, velkoobchodních, výrobních a to včetně specifických rozšíření, úprav na zakázku či propojení s dalšími systémy a zařízeními. Mzdy a personalistika pro střední a velké společnosti je jedna z našich oborových specializací.

Poradíme Vám

Naši konzultanti jsou vyškolení profesionálové, na které se můžete skutečně spolehnout. Klademe důraz nejen na odbornou úroveň jejich vzdělání, ale hlavně na jejich lidské kvality a přátelský přístup k zákazníkům.

Naši oboroví klienti:

  • Výrobní společnosti, podniky a korporace
  • Velkoobchodní a prodejní společnosti
  • Mzdy a personalistika ve výrobních, logistických a velkoobchodních společnostech a korporacích

Podpora implementace

kolecko4

  • Zkušený implementační tým – jsme silver partner
  • Projektová dokumentace na platformě WIKI

Základem kvalitní a úspěšné implementace je zkušený implementační tým. Je naprosto klíčové najít správného, zkušeného partnera pro implementaci a následný servis informačního systému. Je naší firemní prioritou své konzultanty neustále vzdělávat a rozvíjet, abychom Vám takto kvalitní tým mohli nabídnout.

Pro podporu svých zákazníků jsme zřídili službu wiki-dokumentační webová knihovna, která nám umožňuje vytvářet dynamické a na míru zaměřené návody a dokumentaci ke každé složitější implementaci. Jsme přesvědčeni, že tímto krokem šetříme čas a peníze našim zákazníkům, kterým takto průběžně vzniká kvalitní a užitečná knihovna, která je navíc v čase trvalá, stálá a dostupná přes internet kdykoliv. Např. zaškolení nového uživatele tak může být z části směřováno do této knihovny.

Bližší informace Vám ochotně poskytneme na telefonu: 773 555 607

Kancelář a zastoupení

Rádi Vás přivítáme v naší kanceláři v blízkosti centra Olomouce, která je otevřená každý pracovní den od 8 do 16h.

Bližší informace Vám ochotně poskytneme na telefonech: 608 861 054 nebo 773 555 607

Reference

Stavíme na dlouhodobých oboustranně spokojených obchodních vztazích. Naši zákazníci jsou z řad malých, středních i velkých firem a podniků.

Oakleyshop.cz

Oakleyshop.cz

detail »

MONTS s.r.o.

MONTS s.r.o.

detail »

COGITO TRADE s.r.o.

COGITO TRADE s.r.o.

detail »

Ložiska Vilim spol. s r.o.

Ložiska Vilim spol. s r.o.

detail »

Referenční listy

Helios novinky

Víte čím se od sebe liší různé informační systémy? (21.07.2017)

V dnešní době je na trhu nepřeberné množství informačních systémů, až se v tom zákazníci začínají ztrácet a pořádně nevědí, který je pro ně ten vhodný a který si vlastně mají vybrat. Někteří potřebují pouze …

Řízený sklad a Helios Orange – optimalizace část I (16.06.2017)

Vývoj firmy v oblasti řízení skladů s informačním systémem Z praxe potkáváme firmy, které rozjedou e-shop nebo obchodní činnost a v určitém bodě si pořídí nějaký informační systém, jehož součástí je agenda skladů. Dají se …

Kapacitní plán výroby (12.06.2017)

Roční plán a celková kapacita přiřazená zakázkám Plánovací okno obsahuje vždy plánování pro aktuální měsíc a následujících 11 měsíců. Popis jednotlivých sloupců: Termín expedice zakázky: datumový údaj zadaný v externích informacích zakázky Celková korekce výr. …

Helios Orange pro moderní a úspěšnou tiskárnu (7.04.2017)

Implementace systému Helios Orange Posledních několik let byl ve firmě Kodiak Print zaveden pouze ekonomický systém. Ten však v poslední době již nedokázal pokrýt potřeby rostoucí, úspěšné firmy, především pak potřebu efektivního řízení výroby a evidence zakázek. …