Vývoj software na zakázku

Šipka dolů

Tato oblast je naší dlouhodobou doménou. Vyvinuli jsme celou řadu řešení, od skladových programů přes implementace webových řešení po integraci ERP systémů. Zabýváme se průmyslovými aplikacemi, aplikacemi Průmysl 4.0, IOT, realizujeme vizualizace (HMI) ve výrobách, propojujeme výrobní zařízení, vážní systémy a mnoho dalšího. Ke všem svým projektům se stavíme tak, abychom je byli schopni dlouhodobě udržet a tím ochránili Vaši investici.

Jsme schopni propojovat různá řešení, např. e-shop s informačním systémem, informační systém s webovým rozhraním pro obchodníky. Mezi naše speciality patří implementace modulů pro získávání dat ve výrobních linkách, jak tomu je např. ve společnosti KPB Intra, s.r.o., kde jsme implementovali podporu zařízení ve výrobě, které předává požadované informace přímo do informačního systému.

Technologie

Většina našich produktů je implementována na platformě .NET, kde velmi dobře ovládáme C#, ASPx a C++. Standardně ke své práci využíváme HTML, CSS a XML. Jazyk JAVA používáme v prostředí ECLIPSE pro vývoj aplikací pro chytré telefony. Dokonale ovládáme Delphi. Z databázových platforem upředňosťnujeme MS SQL, Firebird a MySQL. PHP zvládáme okrajově a nezabýváme se samostatným vývojem aplikací na této platformě.

Z mobilních platforem jsme implementovali projekty podpory čteček čárového kódu na platformě Windows mobile (průmyslové využití čteček čárového kódu v oblasti řízení výroby, kdy je nutná kooperace mezi skladníkem a informačním systémem), dále verzi mobilního obchodníka a nyní řadu aplikací pro Android.

zavolejte nám
+420 588 288 481
nebo napište nezávazný dotaz →