Software IceBerg Rent pro úspěšnou půjčovnu a lyžařskou školu Sun Ski Sport s.r.o.

Software IceBerg Rent pro úspěšnou půjčovnu a lyžařskou školu Sun Ski Sport s.r.o.

Společnost Sun Ski Sport s.r.o. vytvořila za léta své praxe největší síť lyžařských a snowboardových škol a půjčoven v ČR, kde si zakládají hlavně na přátelském a profesionálním přístupu svých zaměstnanců nejen v půjčovnách, ale i na sněhu. Mezi poskytované služby patří kromě provozování lyžařských a snowboardových škol a provozování půjčoven sportovní výzbroje také organizování vzdělávacích a komerčních kurzů, vzdělávacích seminářů, prodej reklamy a organizování firemních akcí na míru. Více o této společnosti najdete ZDE.

V září letošního roku nás oslovil manager této firmy, pan Jan Šubert, s dotazem na náš software IceBerg Rent, který je určený pro půjčovny se sportovním vybavením a lyžařské školy. Po shlédnutí předtočených videí a vyzkoušení DEMA jsme se domluvili na vzájemné spolupráci a nyní již firmě dodáváme komplexní balíček služeb vč. hardwarového vybavení. Co na program IceBerg Rent říká pan Šubert a jak celkově hodnotí naši spolupráci?

„Díky povinnosti zapojení do EET a řešení SW pro naše pobočky lyžařských škol a půjčoven jsme v průběhu podzimu oslovili firmu DATAMIX Solutions s.r.o. Nabídli nám komplexní řešení celé problematiky. Dojednání a samotná realizace celého projektu byla velmi flexibilní našim požadavkům. Zároveň bych vyzdvihl velmi dobrý individuální přístup a následnou podporu při samotném spuštění.“ Jan Šubert – manager SUN SKI SPORT s.r.o.

Pokud i Vy máte zájem o naše řešení pro půjčovny se sportovním vybavením, neváhejte se prosím obrátit na naši obchodní zástupkyni na čísle +420 608 084 784 nebo emailu veronika.ruzickova@datamix.eu.

 

logo Datamix Solutions s.r.o.