Jsme tu pro firmy, které si chtějí pořídit informační systém,
a tím zlepšit kvalitu řízení, eliminovat chaos, roztříštěnost a neefektivitu.

Šipka dolů

#1 Spolehlivost

Pracujeme s moderními a úspěšnými informační systémy, které jsou určené moderním a úspěšným firmám. Věříme, že i vy oceníte vysokou kvalitu implementace, zkušenost implementačního týmu a vysokou úroveň následného servisu.
Jsme implementační partner, na kterého se můžete spolehnout.

#2 Zkušenost

Náš tým je zkušený, máme za sebou více než čtyřicet implementací, a to není málo. Naším cílem je naimplementovat užitečný informační systém, se kterým budou vaši zaměstnanci či zákazníci umět pracovat, získaná data a informace budou pro vás přínosem a vaše procesy najdou oporu v implementovaném řešení. Využijte našich zkušeností.

#3 Servis, podpora a rozvoj

Naši konzultanti jsou vyškolení profesionálové. Můžete se na ně skutečně spolehnout nejenom během implementace, ale také po jejím ukončení v okamžicích běžného servisu a podpory. Budeme vaší oporou. V budoucích rozvojových fázích vaší firmy zrealizují potřebné změny související s nároky na procesy a z toho plynoucích změn v implementaci informačního systému.

Více než 20 let naši klíčoví konzultanti pracují
s informačním systémem Helios Orange

Umíme zrealizovat kompletní dodávku informačního systému, pomoci s infrastrukturou, zajistit školení všech agend, přes účetnictví, mzdové účetní, napojení na docházkové systémy (mezi naše klienty patří výrobní závody se stovkami pracovníků), sklady (včetně WMS), výrobu (včetně dosledování šarží, čárových kódů, čtení dat ze strojů a výrobních linek, průmysl 4.0).

Naši oboroví klienti pro Helios Orange

  • Informační systém Helios Orange nejčastěji implementujeme do výrobních a velkoobchodních firem.
  • Velmi dobře se orientujeme v potřebách a procesech těchto oborů: potravinářství, strojírenství, plastikářství, stavebnictví, výroba dopravního značení, vodohospodářství a velkoobchody všeho druhu.

Informační systémy i sami vyrábíme
a modifikujeme na míru potřebám svých zákazníků

Mimo Helios Orange umíme dodat informační systémy do segmentů projekčních kanceláří, farmaceutických firem, půjčoven, korporací, firem realizující prodeje přes eshopy či B2B, firem spoléhajících na projektové řízení a spousty dalších. Velmi dobře se orientujeme v procesech a technologiích. Umíme najít vhodné řešení, umíme doporučit, umíme projekt vyhodnotit.

V případě, že se rozhlížíte po informačním systému, stojí za to nás kontaktovat!

Rádi vás přivítáme v naší kanceláři v blízkosti centra Olomouce, která je otevřená každý pracovní den od 8 do 16h.
Bližší informace vám ochotně poskytneme na telefonu +420 588 288 481 nebo e-mailu obchod@datamix.eu.

Více o informačním systému Helios Orange

Kromě implementace Helios Orange se zabýváme i vývojem vlastních doplňků (pluginů).

Mezi naše nejrozsáhlejší implementace patří:

  • HeCall – propojení Heliosu a telekomunikací. Při příchozím hovoru jsou zobrazena požadovaná data o volajícím, jako je např. průběh dosavadních obchodních případů, zda-li volající dluží, bonita volajícího apod.
  • Napojení na výrobní linky a zařízení.
  • DMS můstek – napojení na IS Škoda auto.
  • Mobilní obchodník pro systém Helios.
  • Multilevel plugin – rozšíření pro výpočty provizí v MLM společnostech.
  • SMS robot – posílání, příjem a vyhodnocení SMS zpráv přímo v Heliosu.

Jsme schopni propojovat různá řešení, např. eshop s informačním systémem, informační systém s webovým rozhraním pro obchodníky. Mezi naše speciality patří implementace modulů pro získávání dat ve výrobních linkách, jak tomu je např. ve společnosti KPB Intra, s.r.o., kde jsme implementovali podporu zařízení ve výrobě, které předává požadované informace přímo do informačního systému.

Implementovali jsme několik desítek systémů Helios v Olomouci a po celé Moravě. Vždy jsme navázali úspěšnou dlouhodobě spokojenou obchodní spolupráci. Naši zákazníci oceňují široké znalosti našich konzultantů, jejich ochotu pomoci a schopnost najít přesně to správné řešení. Můžeme Vám nabídnout vysoce kvalitní a profesionální služby spojené s chodem a využitím systému Helios.

Názory našich zákazníků na program Helios Orange


Stavíme na dlouhodobých oboustranně spokojených obchodních vztazích.
Naši zákazníci jsou z řad malých, středních i velkých firem a podniků.

„Nové řešení informačního systému Helios Orange nám umožnilo prostřednictvím jednotlivých modulů provázat obchodní případy, logistiku, řízení výroby, ekonomiku a controlling v jeden funkční celek. Pomocí systému Helios Orange lze efektivně sledovat celý průběh zakázky. Podařilo se nám zrychlit rutinní administrativní činnosti, jako je fakturace či účetnictví. Využíváme možností elektronické komunikace s úřady státní správy. Na Helios Orange nedám dopustit. Velmi kladně hodnotím například přehlednost systému a možnost uživatelsky nastavit do přehledů a sestav ty informace, které jsou zrovna potřeba. Líbí se mi profesionální přístup a komplexní znalosti konzultantů.“

Šipka dolů

Ing. Dagmar Schleserová
jednatelka společnosti Festa Servis s.r.o.
galvanické úpravy kovů a lakovna

Díky informačnímu systému Helios Orange a systému DataHub můžeme porovnat efektivitu jednotlivých směn. Díky řešení DataHub vidíme mnohem lépe do procesu naší výroby, poskytuje nám jasná a čitelná data o výkonech, kapacitách a efektivnosti.

Šipka dolů

Tomáš Caizl
jednatel DAJANA PET s.r.o.
potravinářská výroba

Díky informačnímu systému Helios Orange a systému DataHub máme přehled o tom, kolik hodin práce jsme odvedli na každé zakázce.

Šipka dolů

Vít Vojtěch
jednatel MONTS s.r.o.
strojní zakázková výroba

Profila Trade s.r.o.

Profila Trade s.r.o.

detail »

fischer automotive systems s.r.o.

fischer automotive systems s.r.o.

detail »

E.Proxima

E.Proxima

detail »

Ekologické Zdroje Energie s.r.o.

Ekologické Zdroje Energie s.r.o.

detail »

Pluginy pro Helios Orange

Helios novinky

Jak vybrat ERP
9. 08. 2019

Jak zvolit vhodný ERP systém.

  |    |  

Mobilní obchodník pro Helios Orange
31. 03. 2019

Elegantní řešení pro mobilní obchodní zástupce, kteří mohou zrealizovat objednávku přímo u zákazníka na tabletu pro Helios Orange edice iNUVIO a Helios Orange 2.0. Potřebujete ke svému Helios Orange přehlednou a plně funkční aplikaci pro …

  |    |    |    |  

CRM v Helios Orange – řízení obchodních procesů
7. 03. 2019

Řízení obchodní procesů v ERP Helios Orange edice iNuvio.

  |    |    |  

Dokončení implementace systému Helios Orange pro společnost COLOR-OPTIK
14. 06. 2018

Společnost COLOR – OPTIK s r.o. je velkoobchod a přední distributor produktů pro oční optiky s působností na českém i slovenském trhu. COLOR – OPTIK je již několik let naším zákazníkem a v létě 2017 se …

  |    |  

zavolejte nám
+420 588 288 481
nebo napište nezávazný dotaz →