Analýza prodejních dat

Naše řešení slouží k analýze prodeje, analýze odběratelů, stanovení a vyhodnocení obchodních plánů,
vyhodnocení úspěšnosti prodejních sítí, stimulaci a řízení reprezentantů či obchodních zástupců.

Pharma Business Analyzer

Je specifická implementace určená pharma firmám. Základním kamenem Pharma Business Software je analýza prodejní sítě lékáren. Na základě importu dat získaných od distributorů a jejich následným vyhodnocením poskytuje Pharma Business Software dokonalý přehled o prodeji farmaceutických preparátů. Prodejní síť je tvořena jednotlivými uzly: lékárna, lékař.

Business Sales Analyzer

Business Sales Analyzer je implementace určená obchodním a výrobním společnostem, které pracují s prodejními daty, stanovují obchodní plány a řídí skupinu obchodních zástupců.

Kupte si pouze analýzu!

Přinášíme Vám řešení analýzy prodejů Vaší firmy, jehož podstatou je jednoduchost. Nabízíme Vám analýzu prodejů formou služby. Vy nám dodáte data a my Vám poskytneme hotové výstupy.

Integrace s Helios Orange

Jako softwarová firma můžeme nabídnout snadnou spolupráci na úrovni výměny dat – jsme schopni zajistit import přímo z Vaší databáze, jsme schopni realizovat import z excelovských souborů i celé další palety formátů (jsme autorizovaný partner Helios Orange, umíme importovat z Pohody) . Může se jednat z Vaší strany o jednorázovou akci, nebo si data můžete nechat analyzovat pravidelně – např. jednou za měsíc, kvartál, půlrok, rok.

Report

Klademe důraz na jednoduchost reportu, aby rychle, jasně a přehledně poskytl klíčové informace. Samozřejmě jsme schopni poskytnout i individuální úpravy reportu na přání zákazníka – např. geografické rozdělení dat, detailní analýzu odběratelů, zakomponování plánů a jejich vyhodnocení apod.

Bližší informace Vám ochotně poskytneme na telefonu: +420 588 288 481

logo Datamix Solutions s.r.o.