Skladové hospodářství s eshopem

S-KLAD

Sklady, fakturace, prodej

Základem tohoto řešení je řízení skladů, fakturace, prodeje. Jedná se o propojenou desktop aplikaci s eshopem. Program neobsahuje účetnictví.

Pobočky

Řešení je postaveno pro model centrála-pobočky. Není vyžadováno on-line spojení, data se předávají v datových balíčcích, které obsahují skladové položky, ceníky, nové zákazníky apod.

Velikost skladů

S-KLAD při zachování vysoké rychlosti a propustnosti dat zvládne sklady s počty skladových položek přesahujících 50 tisíc kusů položek.

Výroba, montáž

Díky úpravám na míru jsou momentálně v programu naimplementovány moduly zvládající výrobu na úrovni zadání výroby např. kuchyňských dvířek, řezání ozubených řemenů na míru, sestavy a komplety.

E-shop

Implementace obsahuje převodové můstky ve formátu XML pro výměnu dat s e-shopem.

Zákazník

Řešení je určeno všem, kterým nevyhovují dostupná krabicová řešení, všem těm, kteří požadují absolutní přizpůsobení aplikace svým firemním procesům, nebo těm, kteří potřebují implementovat jinde nedostupné specifické funkcionality.

Bližší informace Vám ochotně poskytneme
na telefonu +420 588 288 481

E-shop

Vyvinuli jsme eshop postavený nad našim skladovým programem S-KLAD. Výsledek je ten, že můžete provozovat skladové hospodářství (příjem, výdej ze skladu, faktury, prodej, objednávky) pomocí jednoduchého a rychlého programu, který je uživatelsky přívětivý a zároveň můžete nad touto databází provozovat eshop. Eshop můžete hostovat v datacentru nebo na vaší infrastruktuře v závislosti na rychlosti připojení a velikosti transferu dat. Objednávky z eshopu jsou ukládány přímo do programu S-KLAD. Základní myšlenkou tohoto spojení je, využít na eshopu veškeré vymoženosti standardního informačního systému, např. přenést zde všechny cenové hladiny, historii objednávek, pracovat se záměnami zboží apod. Jedná se o robustní řešení, které je možné dále přizpůsobovat. Nejedná se o řešení konkurující nejlevnějším eshopovým variantám, ale o řešení, které nabízí jak uživatelský komfort stolní aplikace, tak eshop s možností přizpůsobení na míru.

Propojení desktopové aplikace s eshopem

Potřebujete provozovat eshop a zároveň prodejnu, pobočky nebo sklady?

Informace o stavu zboží na pobočkách v eshopu

Eshop zobrazuje stavy zboží na jednotlivých pobočkách.

Podpora prodeje, reporty o prodejích

Další návaznou funkcionalitou je reportovací systém, který poskytuje report z prodejních dat.

logo Datamix Solutions s.r.o.