Vývoj zákaznických portálů a B2B řešení: Posunujeme vaše podnikání na vyšší úroveň

23. 05. 2023 DATAMIX Solutions s.r.o.

V dnešním digitálním světě je nezbytné, aby podniky udržovaly krok s vývojem a poskytovaly svým zákazníkům a obchodním partnerům moderní a uživatelsky přívětivá řešení. V rámci naší práce v Datamixu se specializujeme na vývoj zákaznických portálů, B2B řešení, správu poptávek a konfigurátory, které umožňují přímou podporu byznysu našich klientů. V tomto článku si přiblížíme naši práci a představíme výhody, které naše řešení přinášejí. Zaměříme se také na naše integrační možnosti s populárním ERP systémem Helios iNUVIO.

Zákaznické portály pro lepší interakci a spokojenost zákazníků

V dnešním konkurenčním prostředí je klíčové zajistit, aby zákazníci měli snadný přístup k informacím o produktech a službách a mohli jednoduše komunikovat s vaší firmou. Naše zákaznické portály jsou navrženy s ohledem na jednoduchost a přehlednost, což zvyšuje spokojenost zákazníků a snižuje zátěž vašeho zákaznického servisu. Díky personalizaci a přizpůsobení portálů potřebám jednotlivých zákazníků poskytujeme unikátní zážitek a zvyšujeme jejich loajalitu.

B2B řešení pro efektivní obchodní vztahy

Pro podniky, které se zaměřují na obchod s dalšími firmami, jsou naše B2B řešení nepostradatelná. Pomáháme vytvářet digitální platformy, které umožňují snadnou komunikaci, správu objednávek, sledování stavu dodávek a další klíčové procesy mezi vaším podnikem a obchodními partnery. Naše B2B řešení nejen zrychlují a zjednodušují obchodní vztahy, ale také zvyšují transparentnost a umožňují lepší přizpůsobení nabídky a služeb vašim partnerům.

Správa poptávek a konfigurátory pro usnadnění objednávkového procesu

Efektivní správa poptávek je klíčová pro rychlou a přesnou realizaci objednávek. Naše řešení umožňují centralizovanou správu poptávek, sledování stavu objednávek a optimalizaci procesů. S našimi konfigurátory mohou zákazníci jednoduše vytvářet a přizpůsobovat své objednávky podle svých individuálních požadavků. To zvyšuje efektivitu objednávkového procesu a minimalizuje riziko chyb.

Zákaznický vývoj přímo podporující váš byznys

V Datamixu nejen vyvíjíme řešení, ale také se snažíme porozumět vašemu podnikání a poskytnout vám individuální podporu a poradenství. Spolupracujeme s vámi na analýze vašich potřeb, navrhujeme a implementujeme řešení, která přímo podporují váš byznys a pomáhají vám dosáhnout vašich cílů. Naším cílem je být váš partner v růstu a úspěchu.

Integrace na ERP Helios iNUVIO pro lepší správu dat

ERP systémy jsou pro mnoho firem základem správy dat a klíčových obchodních procesů. S našimi integračními možnostmi pro ERP Helios iNUVIO umožňujeme propojení vašich zákaznických portálů, B2B řešení a správy poptávek s tímto populárním ERP systémem. Díky této integraci zajišťujeme přesný a aktuální přenos dat, minimalizujeme manuální práci a zvyšujeme efektivitu vašeho podnikání.

Datamix je vaším partnerem pro vývoj zákaznických portálů, B2B řešení, správu poptávek, konfigurátory a zákaznický vývoj přímo podporující váš byznys. Naše moderní a uživatelsky přívětivá řešení pomáhají posunout vaše podnikání na vyšší úroveň, zvyšovat spokojenost zákazníků, zefektivňovat obchodní vztahy a minimalizovat chyby v objednávkovém procesu. S naší integrací na ERP Helios iNUVIO získáváte také lepší správu dat a celkovou efektivitu. Kontaktujte nás a společně dosáhneme vašeho podnikatelského úspěchu.

Kontaktujte nás pro získání nabídky na e-mailu obchod@datamix.eu nebo volejte +420 588 288 481.

Zaujalo Vás naše portfolio a zajímá Vás použití ve Vaší firmě? Rádi s Vámi vybereme řešení na míru.
Podobné články

    Žádné podobné články nenalezeny.

Mohlo by Vás dále zajímat

program pro půjčovny sportovního vybavení

Program pro půjčovnu sportovního vybavení IBR novinky 2018

21. 11. 2018

Přinášíme stručný výčet novinek týkajících se programu pro půjčovny IBR. V roce 2018 jsme aplikaci rozšířili o: Modul čtení občanských průkazů – značné ulehčení práce se zákazníkem, na základě přečtení jeho občanského průkazu. Více informací naleznete zde. …

Pokračovat ve čtení

seminář Helios Orange

Seminář Helios Orange

8. 07. 2016

Vážení obchodní partneři, bylo nám nesmírnou ctí se s Vámi sejít na čtvrtečním semináři Helios Orange pořádaný společností DATAMIX Solutions, s.r.o. Seminář se konal v areálu Vědeckotechnickém parku UP v Olomouci. Celý den proběhl ve velmi příjemné a uvolněné …

Pokračovat ve čtení

Finanční podpora 85% pro vaši firmu

Finanční podpora 85% pro vaši firmu

27. 04. 2016

Dne 31. 3. 2016 byla již podruhé otevřena tzv. Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II (POVEZ II), kterou lze využít ke školení jak stávajících zaměstnanců, tak i potenciálních zaměstnanců… Každým dnem přichází jarní až letní dny, …

Pokračovat ve čtení

Vstupní analýza

Analýza – nejpodceňovanější část implementace

24. 06. 2016

Sdílíte názor, že analýza je k ničemu? Také je to podle Vás jen tahání peněz ze zákazníků? Koneckonců z čeho by všechny ty konzultantské firmy žily?! Nebo ne? Zkuste si najít chvilku a obětujte svůj čas na …

Pokračovat ve čtení

Colours of Ostrava 2015

Webová aplikace pro festival Colours of Ostrava

16. 06. 2015

Již od roku 2010 úspěšně používá mezinárodní festival Colours of Ostrava naši webovou aplikaci na řízení vybraných procesů souvisejících s chodem festivalu. Toto řešení se časem ukázalo jako vhodná forma, jak obsluhovat jednotlivé brány, zajistit …

Pokračovat ve čtení

IceBerg Rent - Systém pro půjčovny sportovního vybavení

IceBerg Rent – Systém pro půjčovny sportovního vybavení

23. 01. 2017

Vlastníte půjčovnu sportovního vybavení a ještě nemáte vhodný software, který by Vám pomohl s evidencí zákazníků, skladových položek, výpůjčkami nebo rezervací? Pak vyzkoušejte IceBerg Rent.

Pokračovat ve čtení

Další články najdete zde

logo Datamix Solutions s.r.o.