Rozšíření (pluginy) systému Helios Orange

Šipka dolů

Vývoj pluginů pro Helios Orange

Vývojem doplňků (pluginů) pro systém Helios Orange se zabýváme od samého začátku naší spolupráce se společností Asseco Solutions, dříve LCS, a.s., jejímž jsme autorizovaným silver partnerem.

helios-partner-silver

Implementovali jsme značné množství doplňků, rozšíření a úprav, které rozšiřují tento robustní a oblíbený systém. Mezi naše nejrozsáhlejší implementace patří:

  • HeCall – propojení Heliosu a telekomunikací. Při příchozím hovoru jsou zobrazena požadovaná data o volajícím, jako je např. průběh dosavadních obchodních případů, zda-li volající dluží, bonita volajícího apod.
  • Napojení na výrobní linky a zařízení.
  • DMS můstek – napojení na IS Škoda auto.
  • Mobilní obchodník pro systém Helios.
  • Multilevel plugin – rozšíření pro výpočty provizí v MLM společnostech.
  • SMS robot – posílání, příjem a vyhodnocení SMS zpráv přímo v Heliosu.

Jsme schopni propojovat různá řešení, např. eshop s informačním systémem, informační systém s webovým rozhraním pro obchodníky. Mezi naše speciality patří implementace modulů pro získávání dat ve výrobních linkách, jak tomu je např. ve společnosti KPB Intra, s.r.o., kde jsme implementovali podporu zařízení ve výrobě, které předává požadované informace přímo do informačního systému.

Zkušenost

Implementovali jsme několik desítek systémů Helios v Olomouci a po celé Moravě. Vždy jsme navázali úspěšnou dlouhodobě spokojenou obchodní spolupráci. Naši zákazníci oceňují široké znalosti našich konzultantů, jejich ochotu pomoci a schopnost najít přesně to správné řešení. Můžeme Vám nabídnout vysoce kvalitní a profesionální služby spojené s chodem a využitím systému Helios.

 

zavolejte nám
+420 588 288 481
nebo napište nezávazný dotaz →